Přeskočit na hlavní obsah

Tento lahodný osvěžující nápoj plný vitality je vyrobený z ručně zpracovaného gelu Aloe Vera a čerstvých exotických citrusů Yuzu. Jeho chuť je příjemná a vyvážená. V kombinaci s nezaměnitelnou exotickou vůní je přílivem pozitivní energie pro Vaše tělo i mysl.


Osvěžující kombinace Aloe a Yuzu je přímo stvořená k uhašení žízně v horkých dnech. Příjemně aromatický nápoj si nejlépe vychutnáte ledově vychlazený. Doporučujeme kombinovat s dobře vychlazenou perlivou vodou a ledem.

Zdravý Yuzu Aloe Tea obsahuje extra porci vitamínu C, antioxidantů, minerálů a tělu prospěšných enzymů.

Aloe vera patří mezi nejoblíbenější léčivé rostliny. Léčivý gel z listů aloe vera dokáže doslova zázraky. Například pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi, podporuje správnou funkci střev, pomáhá zlepšovat přirozenou obranyschopnost, působí jako přírodní antioxidant, pomáhá při napětí a únavě, pomáhá obnovovat přirozenou vitalitu.

Pro přípravu osvěžující limonády rozmíchejte 1 lžíci (cca 35 g) v menším množství vody, přidejte led a dolijte ledově vychlazenou vodou/perlivou vodou do 250–300 ml.

Jedna sklenice Zdravého Yuzu Aloe Tea dodá tělu 173% doporučené denní dávky vitaminu C a velkou porci unikátních antioxidantů, které v létě navíc chrání kůži před škodlivým UV zářením.

 

Kde YUZU koupit

Složení

  • Čerstvé plody citrusů Yuzu 20 %
  • Aloe vera gel 15 %
  • Med 5 %
  • Vitamin C 395 mg/100g (1 šálek = 173% DDD vit C)

YUZU Aloe Tea

Neobsahuje žádné umělé přísady, je bez lepku, bez kofeinu, bez přidaných barviv, bez laktózy a GMO free. Navíc s vysokým obsahem vitamínu C.

Kontakt


MEDICAL & PHARMA PROMOTION, s.r.o.
Vídeňská 104, 252 42 Vestec

Ing. Iveta Petrovická, Brand manager
T: +420 775 291 283
E: iveta.petrovicka@mppromotion.cz