Přeskočit na hlavní obsah

Rádi bychom se Vám představili, abyste si dokázali udělat jasnější úsudek o lidech a společnosti, která stojí za značkou YUZUYUZU.cz a přináší Vám možnost si vyzkoušet tento jedinečný korejský citrus.

Jsme tým lidí, kteří mají rádi zdravý životní styl. Sportujeme denně, aktivně žijeme a zdravě se stravujeme. Tento životní postoj se snažíme přenést na naše děti a další budoucí generace.

Již 20 let se profesně pohybujeme v oblasti lékáren a zdravých výživ. Máme zkušenosti s mnoha farmaceutickými produkty i zdravými potravinami. Není náhodou, že aktuálně 10 farmaceutických společností využívá našich zkušeností a dovedností, a prodává své značky na českém a slovenském trhu prostřednictvím našeho obchodního týmu.

Snažíme se vždy do našich produktů a služeb přenést získané zkušenosti a to vše pro zaručení vysoké kvality a maximální přínos pro naše zákazníky a partnery.

Jeden z našich velmi blízkých spolupracovníků, se kterým pracujeme na více projektech, roky profesně působil v Koreji. Yuzu poznal velmi dobře a nabídnul nám, že pro naši společnost zprostředkuje a předjedná dovoz této zdravé suroviny.

Do té doby jsme poznali YUZU jiných firem, které působí na českém trhu. Velice rádi jsme jejich produkty prodávali našim zákazníkům a více jak 2 roky podporovali povědomí o YUZU v Čechách a na Slovensku.

Čím déle jsme s Yuzu pracovali, tím více jsme uvažovali nad vlastní recepturou. Chtěli jsme YUZU ještě čerstvější. Zdravější. Šťavnatější. Mít prostě sami kontrolu nad kvalitou vstupních surovin i výrobním procesem. Prostě takové YUZU, které by k nám svou filozofií zapadlo. Tak se zrodil Zdravý Yuzu Tea, ze kterého si můžete připravit úžasný studený i teplý nápoj s vysokým obsahem vitamínu C.

Dnes máme v Koreji partnera, který pro nás z lokálních Yuzu citrusů vyrábí Zdravý Yuzu Tea, který Vám hrdě můžeme nabídnout až na Váš stůl.

Zdravý Yuzu Tea je vyroben z čerstvých Yuzu citrusů, obsahuje včelí med, má vysoký obsah vitamínu C, je bez kofeinu, bez lepku, bez přidaných barviv, bez laktózy a neobsahuje geneticky modifikované organismy.

V tuto chvíli Vám nabízíme 500g, 1000g a rodinné 2000g balení v unikátní ergonomicky tvarované dóze pro snadnou a bezpečnou manipulaci (toto balení je vhodné nejen pro rodiny, ale i pro kavárny a pro všechny velké milovníky Yuzu) a NOVINKU - dárkové YUZU sety.

Láska k Yuzu a jeho spojitost se zdravým životním stylem nás přivedla k myšlence rozšířit nabídku o další příchutě, takže se brzy můžete těšit i na novinku Yuzu Ginger Tea, který bude unikátní na trhu. Kromě porce čerstvých šťavnatých Yuzu citrusů bude navíc obsahovat i pořádnou dávku zázvoru, to vše opět v kombinaci s medem a vitamínem C, tudíž si na Vás podzimní virózy jen tak nepřijdou. A to není zdaleka všechno, co pro Vás chystáme.

 

Yuzu nás prostě baví a Vy se máte určitě na co těšit! Tak na zdraví a sledujte nás!

Lenka

 • Její hlavní prioritou je spokojenost firemních a koncových zákazníků
 • Stabilní a spokojený tým lidí pracující ve spol. MPP je pro ní vším
 • Vystudovala obor Personální management, proto péče o to nejcennější, LIDI, je pro ní na prvním místě
 • Má dlouholeté /10let/ zkušenosti z originální farmaceutické firmy / IVF a OBST - od početí k porodu/ a e-commerce /11 let/
 • Hlavní volnočasovou aktivitou je pro ní sport, který vyhledává denně /fitness, v zimě lyže,v létě kolo/ a zdravý životní styl. YUZU ve formě drinku je pravidelnou součástí při jejím sportování.
 • Za svou životní výhru považuje spokojenou a úplnou rodinu a úspěch v obchodní sféře

Iveta

 • Komunikuje s naším korejským partnerem a řeší nákup, dovoz, kvalitu i design YuzuYuzu
 • Vystudovala obor Hodnocení a analýza potravin na Fakultě chemicko-technologické Univerzity Pardubice
 • 5 let se věnovala nákupu speciálních surovin pro potravinářskou a farmaceutickou výrobu
 • Je přesvědčena, že díky kvalitní a zdravé stravě se člověk může vyhnout mnoha vážným zdravotním problémům
 • Miluje jógu, ráda lyžuje, jezdí na in-line bruslích a relaxuje v kuchyni při přípravě zdravých dobrot
 • Za nejcennější životní hodnotu považuje zdraví

Lucie

 • Věnuje se péči o zákazníky, objednávky a faktury
 • Má 10 let zkušeností v e-commerce a 3 roky v sekci informačních a komunikačních technologií na Ministerstvu pro místní rozvoj
 • Lucie je zde denně pro naše partnery i zákazníky
 • Zdravý životní styl není něco co by jen četla v příručkách, aktivně ho žije již od dětství a vede k němu i své dva syny
 • Sport jí provází celým životem. Mohli jste jí potkat na lezecké stěně nebo golfu. V současné chvíli se, ale nechává unášet na vlně power jógy
 • Sladké pečení je její vášní, kdy aktuální ingrediencí číslo 1 je YUZU, které hned tak nezevšední