Přeskočit na hlavní obsah

Yuzu Tea je tradiční korejský nápoj, vyrobený z citrusů Yuzu a medu s vysokým obsahem vitaminu C a antioxidantů

 

Citron Yuzu je malý kulatý citrus se silnou nerovnou kůrou a velkým obsahem pecek. Jeho chuť je pikantní, kyselá a hořkosladká - jako citron, grapefruit a mandarinka v jednom.

Obsah vitaminu C v citrusech Yuzu je 3x vyšší než v běžných citronech. Právě vysoký obsah vitaminu C a antioxidantů pomáhá zvyšovat buněčnou imunitu a snižovat oxidační stres.

Yuzu Tea si můžete vychutnat jako horký nápoj, jako osvěžující limonádu, dát si ho s oblíbenými tousty či lívanci, a nebo si z něj připravit skvělou zdravou marinádu na grilování. Stejně tak ho můžete použít při přípravě míchaných alkoholických či nealkoholických nápojů.

Podmanivá exotická chuť i vůně Yuzu Tea Vám jednoduše dodá šťávu a vykouzlí úsměv na rtech.

Pro přípravu horkého nápoje použijte 1 lžíci (cca 35 g) Yuzu Tea na 250 ml šálek, stačí jen zalít horkou vodou. Pro přípravu limonády rozmíchejte 1 lžíci v menším množství vody, přidejte led a dolijte studenou vodou do 250-300 ml.

Jeden šálek či sklenice Yuzu Tea dodá tělu 173% doporučené denní dávky vitaminu C a velkou porci antioxidantů.

Yuzu citrusy jsou druhem citrusového ovoce známého také jako Yuja, Yuza či Yóuzi. První zmínky o blahodárných účincích na lidské zdraví pochází z Číny a jsou staré více než 1000 let. Citrusy Yuzu najdeme, kvůli speciálním nárokům pro pěstování, pouze Číně, v Japonsku a v Jižní Koreji, odkud pochází i náš Zdravý Yuzu Tea.

 

Kde YUZU koupit

Složení

  • Čerstvé plody citrusů YUZU 45 %
  • Med 5 %
  • Vitamin C 395 mg/100g (1 šálek = 173% DDD vid C)

Proč YUZU Tea?

  • Originální receptura Yuzu Tea v novém praktickém balení

  • Pouch balení je skladné, nerozbitné, snadno uzavíratelné a proto je vhodné nejen k ušetření místa v lednici, ale především na cesty

  • Ideální balení pro všechny, kdo chtějí mít svůj Yuzu pořád s sebou

  • Termofolie chrání produkt před světlem

YUZU má vysoký obsah vitaminu C

Obsah vitaminu C v citrusech YUZU je 3x vyšší než v běžných citronech. Právě vysoký obsah vitaminu C a antioxidantů pomáhá zvyšovat buněčnou imunitu a snižovat oxidační stres.

Zdravý YUZU Tea si můžete vychutnat jako horký nápoj, jako osvěžující limonádu, dát si ho s oblíbenými tousty či lívanci, a nebo si z něj připravit skvělou zdravou marinádu na grilování. Stejně tak ho můžete použít při přípravě míchaných alkoholických či nealkoholických nápojů a nebo z něj upéct moučník. 

Jeden šálek či sklenice Zdravého YUZU Tea dodá tělu 173 % doporučené denní dávky vitaminu C a velkou porci antioxidantů.

Zdravý YUZU Tea

složení

1 polévková lžíce … 35g ...173 % DDD vit C

null

Čerstvé plody YUZU45 %
Med 5 %
Vitamin C395 mg/100g

Horký nápoj YUZU Tea

Pro přípravu horkého nápoje použijte 1 lžíci (cca 35 g) Zdravého YUZU Tea na 250 ml šálek, stačí jen zalít horkou vodou.

Osvěžující nápoj YUZU Tea

Pro přípravu limonády rozmíchejte 1 lžíci v menším množství vody, přidejte led a dolijte studenou vodou do 250-300 ml.

Je to jen na Vás.

Recepty

Citrus YUZU

YUZU Tea je tradiční korejský nápoj, vyrobený z čerstvých citrusů YUZU a medu s vysokým obsahem vitaminu C a antioxidantů.

O citrusu